Integra Trzy Stolice

Po wakacjach pełnych wrażeń i niezapomnianych przygód przyszła pora na wyjazd, który nieco odświeży letnie wspomnienia i pozwoli na małe oderwanie od zajęć akademickich i po urlopowych zadań w pracy. Już tej jesieni zawitamy do trzech metropolii, które odkryją przed nami nie tylko bogactwo swojej kultury, historii czy architektury, ale także rewelacyjną kuchnię, atmosferę oraz życie nocne. Tym razem Integra wyrusza na podbój trzech stolic – Pragi, Budapesztu i Wiednia! Żeby tego było mało, czeka na Was rewelacyjna oferta cenowa, do której nie są w stanie nawet zbliżyć się komercyjne biura turystyczne. Myślisz sobie… 800 zł, a może 1000 zł… Nie!!! Z Integrą to wszystko zaliczymy za jedyne 499 PLNów!

Praga – w swej popularności bryluje wśród stolic europejskich. Klimatyczne Stare Miasto na długo pozostaje w pamięci turystów. Natomiast wąskie uliczki, malownicze kamienice i piękne katedry potęgują wyjątkowość tego miejsca. Nie pozwolimy Wam jednak się tam ograniczać! Wieczorem chętni udadzą się na klimatyczny koncert fontann, aby zachwycić się tańcem wody, magią świateł i unikalną atmosferą muzyki. A trzeba pamiętać, że będzie to tylko preludium dla epickiego wieczoru, którego scenariusz zakończenia zależy już tylko od Ciebie. Praga oferuje bogate życie nocne, którego nie omieszkamy spróbować. Na naszej trasie znajdzie się wiele pubów i klubów, a spędzona noc może stać się jedną z najbardziej szalonych nocy tego roku.

Budapeszt – miasto położone nad brzegiem Dunaju, zbiorowisko wspaniałych budowli, archaicznych strzelistych dachów i ogromnych pomników stłoczonych na niedostępnych masywach górskich. Budapeszt jest również ważnym centrum uzdrowiskowym, jednak nie jedziemy tam odpoczywać! Czeka nas niezwykły spacer po mieście emanującym historią.

W mieście tym możemy bowiem zobaczyć zabytki z każdej epoki, zaczynając od czasów starożytnych!

Wiedeń – stolica Austrii, również położony nad Dunajem. Według raportu amerykańskiego Mercera, jest to miasto o najwyższej jakości życia na świecie! Wiedeń był ostoją wielu artystów, co odzwierciedla się w jego pięknie. To dobrze rozwinięte miasto skrywa w sobie wiele ciekawych miejsc, przepełnionych historią i sztuką, owianych nutą tajemnicy, klasy i elegancji. Bez wątpienia jest to miasto, które w swym życiu wręcz trzeba zobaczyć!